فروشگاه فرهنگ بعنوان ارائه دهنده محصولات خانه و آشپزخانه فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرد. تلاش این مجموعه در راستای ارائه تمامی کالاهای مورد نیاز مشتریان با کمترین قیمت بوده است تا بتواند نیازهای مشتریان را در هر قشری برطرف کند. اعتماد مشتریان در طی این سال ها سبب رشد و پیشرفت هرچه بیشتر مجموعه فروشگاهی فرهنگ شد. تا جاییکه می توان فروشگاه فرهنگ را بزرگترین هایپر پلاستیک شرق کشور دانست که طیف گسترده ای از کالاهای خانه و آشپزخانه را پوشش داده است. این در حالیست که علاوه بر پوشش گسترده تمامی لوازم خانه و آشپزخانه، ارائه این اجناس با کمترین قیمت ممکن به صورت کلی و جزئی و همچنین ارسال به تمامی نقاط کشور صورت می‌گیرد.

با توجه به گسترش روزافزون فضای اینترنتی، فروشگاه فرهنگ نیز فروش اینترنتی خود را در سال 1400 آغاز کرد تا بتواند پاسخگوی نیاز کاربران خود در تمام سطوح باشد.

امروزه فروشگاه فرهنگ با بیش از 50 برند مختلف و متنوع در حوزه لوازم خانه و آشپزخانه مشارکت دارد که سبب شده طیف گسترده ای از کالا شامل بیش از 6000 نوع کالا با تنوع رنگ و جنس در بخش فروشگاه اینترنتی موجود باشد تا نیازهای شما کاربران محترم با هر نوع سلیقه برطرف شود.

از طرف دیگر اخد نمایندگی فروش از برندهای معتبر حوزه لوازم خانه و آشپزخانه مانند: لیمون، هوم کت، همارا، نالینو، زیباسازن، چینی و بلور کاوه، بلور اصفهان و … سبب شده است تا بتوان کمترین قیمت را به کاربران محترم ارائه داد.

ما در این مجموعه تلاش می‌کنیم با ارائه محصولات مورد نظر شما فضایی آرامش بخش و زیبا را برای خانه شما فراهم آوریم.